BILIETAI

Reguliarios ekskursijos po Vilnių

vilnius

Atrask Vilnių iš naujo! Lietuvos sostinė labai žalia ir nedidelė, turinti vos pusę milijono gyventojų. Senamiestis įtrauktas į Unesco saugomo pasaulio paveldo sąrašą. Apriedėk jį per 1 val. 20 min. Pamatyk ir išgirsk! Tavo paslaugoms vienuolikos kalbų audiogidas. O tada mėgaukis, mėgaukis, mėgaukis...

PIRKTI BILIETUS

Reguliarios ekskursijos Į Trakus

trakai

Trakai nutolę 27 km nuo Vilniaus – viena gražiausių vietų Lietuvoje, iš visų pusių apsupta ežerų, su įspūdinga viduramžiška salos pilimi. Kelionės metu klausysite istorijų, susijusių su šia vietove, didžiaisiais Lietuvos valdovais, mūsų šalies gamta, žmonėmis ir papročiais.

PIRKTI BILIETUS

Ekskursija į Kernavę ir Trakus

trakai

Kviečiame Jus keliauti į senąsias Lietuvos sostines – Trakus ir Kernavę. Abu šie miestai labai svarbūs Lietuvos istorijai, juose gausu lankytinų objektų, abu jie įsikūrę nuostabios gamtos apsupty. Jūsų kelionė į Trakus bei Kernavę patogiu mini autobusu lydint profesionaliam gidui, neprailgs.

PIRKTI BILIETUS

Europos Parkas

europos parkas

Tai modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus po atviru dangumi. Jo plotas 55 ha. Europos parką įkūrė skulptorius Gintaras Karosas 1991 m. Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą, 1989 m. nustatytą Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto.

PIRKTI BILIETUS

Privačios ekskursijos

private tours

Kviečiame Jus apsidairyti Lietuvoje. Kelionės į didžiausius Lietuvos miestus Kauną, Klaipėda ir Šiaulius. Lietuvos kurortus: Nidą, Palangą, Trakus. Į įdomius istorinius ir architektūrinius objektus: Kryžių kalną, Pažaislio vienuolyną ir kt. Privatiems turams vadovauja profesionalūs gidai, su gidu ir vairuotoju galima lanksčiai suplanuoti kelionės maršrutą ir laiką.

PIRKTI BILIETUS