BILIETAI

Reguliarios ekskursijos po Vilnių

vilnius

Atrask Vilnių iš naujo! Lietuvos sostinė labai žalia ir nedidelė, turinti vos pusę milijono gyventojų. Senamiestis įtrauktas į Unesco saugomo pasaulio paveldo sąrašą. Apriedėk jį, pamatyk ir išgirsk! Tavo paslaugoms keturiolikos kalbų audiogidas. O tada mėgaukis, mėgaukis, mėgaukis...

PIRKTI BILIETUS

Reguliarios ekskursijos Į Trakus

trakai

Trakai nutolę 27 km nuo Vilniaus – viena gražiausių vietų Lietuvoje, iš visų pusių apsupta ežerų, su įspūdinga viduramžiška salos pilimi. Kelionės metu klausysite istorijų, susijusių su šia vietove, didžiaisiais Lietuvos valdovais, mūsų šalies gamta, žmonėmis ir papročiais.

PIRKTI BILIETUS

Ekskursija į Kernavę ir Trakus

trakai

Kviečiame Jus keliauti į senąsias Lietuvos sostines – Trakus ir Kernavę. Abu šie miestai labai svarbūs Lietuvos istorijai, juose gausu lankytinų objektų, abu jie įsikūrę nuostabios gamtos apsupty. Jūsų kelionė į Trakus bei Kernavę patogiu mini autobusu lydint profesionaliam gidui, neprailgs.

PIRKTI BILIETUS

Europos Parkas

europos parkas

Tai modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus po atviru dangumi. Jo plotas 55 ha. Europos parką įkūrė skulptorius Gintaras Karosas 1991 m. Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą, 1989 m. nustatytą Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto.

PIRKTI BILIETUS

Kelionė į Pažaislio Vienuolyną ir Kryžių kalną

Pazaislis Monastery & Hill of Crosses Tour

Didinga architektūra ir stulbinanti istorinė praeitis. Pažaislio vienuolynas yra neįtikėtinas vėlyvojo baroko epochos lobis. Tai yra didžiausias vienuolyno kompleksas Lietuvoje. Kryžių kalnas yra piliakalnis su daugybe kryžių, jų bendras skaičius yra apie penkiasdešimt tūkstančių. Krikščionybė nebuvo lengva tiems, kurie gyveno Lietuvoje, o kryžiaus kalnas yra jų aukų įrodymas.

PIRKTI BILIETUS